Haber Temaları

Wordpress Haber Temaları

Wordpress Haber Temaları, Haber sitesi açmak isteyen kullanıcıları bekleyen yazılım hilelerini bilmeyen yoktur, yıllık binlerce lira vermeniz istenir. Büyük reklam kampanyaları ile birçok platformda sahte yorumlar yaptırılarak sanki o yazılımlar olmadan haber sitesi olamayacağınız veya google news kaydı almak, googleda listelenmek gibi temeli yazılım olmayan şeyleri yapamayacağınız algısı oluşturulmaya çalışılır.

İşte bu yüzden Wordpress Haber Teması öneriyoruz!

Wordpress Haber Teması, Wordpress yazılımı üzerine inşaa edilmiş gerçek bir haber sitesi sahibi olmanızı sağlar. Ne zaman kuruldukları ve sektördeki yerleri belli olmayan merdiven altı yazılımlara binlerce lira vermektense 10 yılı aşkın süredir gönüllü kullanıcılar tarafından geliştirilen güvenilirliği neredeyse her saniye sorgulanan ve sürekli güncellenen Wordpress satın alabileceğiniz en pahalı sistemden bile daha güvenilirdir, hemde ücretsizdir.

Bu ücretsiz wordpress yazılımını sadece 1 adet premium haber teması alarak gelişmiş bir haber sistemine dönüştürmek oldukça düşük maliyetli olacaktır. Eğer temanızı ayesoft.net üzerinden alıyorsanız üstelik bu ödeme sadece 1 defaya mahsus olacak ve sizden her sene lisans yenileme ücreti istenmeyecektir.

Wordpress Haber Temalarımızı Gönül Rahatlığı ile Kullanabilirsiniz

Haber Yazılımı ile Wordpress Tema Arasındaki Fark Nedir?

Sitenize girecek kullanıcı açısından hiçbir fark yoktur. Wordpress gelişmiş bir "İçerik Yönetim Sistemi" dir. Haber yazılımları ise basit birer amaca yönelik yazılımdır. Daha basit olmaları her zaman daha kullanışlı oldukları anlamına gelmez. Birçok kullanıcı haber yazılımından wordpress haber temasına geçiş yaparken haber yazılımı kullanmama sebebini her düzenleme için istenen fahiş fiyatlar veya o düzenlemenin yapılamıyor olması olarak açıklıyor.

Wordpress'te buna benzer durumlarla karşılaşmak oldukça zor çünkü hali hazırda sitenizi özelleştirebileceğiniz binlerce eklenti bulunuyor, olmayan herhangi bir özellik için istediğiniz freelancer ile çalışarak istediğiniz özelliğide eklettirebiliyorsunuz. Tüm dosyaları kendi sunucunuzda olduğu içinde hiç kimseye muhtaç değilsiniz. Haber scriptleri ve onları satan firmalar ise sizi daima kendilerine bağlı olacak şekilde konumlandırır. Size onların yazılımını (script) kullanmadan bu sektörde varolamayacağınızı, yükselemeyeceğinizi söylerler. Siz gerçekleri anladığınızda ise binlerce konunuz o yazılımda girilmiştir ve wordpress 'e geçmenizin imkansız hale geldiğini düşünmeye başlamışsınızdır bile, yıllarca yenileme ücreti vermeye mahkum edilmişsinizdir.